Приймаємо відгуки

testimonials

Шановні відвідувачі та друзі  Cento Percento!

Ми дуже раді отримувати зворотній зв’язок про наш заклад, тому що хвилюємось про рівень обслуговування і розуміємо наскільки важливо є те, щоб Ви були задоволені нашими стравами, рівнем обслуговування, чи повнотою інформації, висвітленої на нашому веб-ресурсі. Саме тому ми завжди залишатимемося відкритими для відгуків та критики, щоб стати ближчими до Вас.

Ми щиро надіємося, що відкриття сторінки в інтернеті, дозволить полегшити спілкування з Вами – нашими відвідувачами та вчасно реагувати на те, що дійсно важливо для для Вас.

Залишайте зворотній зв’язок  на сторінках нашого сайту,  додаючи коментарі до публікацій (як оця), або через заповнення форми для зворотнього зв’язку, що розміщена в розділі Контакти.

З нетерпінням чекаємо на Ваші відгуки.

Ваші  Cento Percento!

One thought on “Приймаємо відгуки

  1. Вікторія

    Дуже зручно – мати все меню під руками, ваші фото розігрівають апетит :) .
    Тепер ми з колегами перед тим, як йти на обід, вибираємо страви на вашій сторінці та замовляємо перед візитом, економимо час – ваш і наш.

    Reply

Прокоментувати

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>